Tähelepanu Merekarud!

 

Põhjaranniku regati afterparty aeg hakkab kätte jõudma.

Kutsun kõiki Põhjaranniku regatil osalenud meeskondi 06.10.2023 ühinema eskaadrisõiduga Naissaarele. Koguneme kell 12.00 Kalevi Jahtklubi terrassile ja paneme plaanid paika. Eeldatav väljasõidu aeg kell 14.00. Osalustasu 50 eur laeva kotha. Selle eest saame sauna ja väärt suppi. Pole välistatud ka muud üllatusmomendid. Kui võidusõiduks juhtub minema, siis pidage meeles, et meil ei ole kohtunikke, kellele saab pärast üksteise peale kaebama minna. Seega käitume viisakalt, austame merd ja meresõidu reegleid, rääkimata üksteise austamisest. Jälgige mängu ja andke FB kommentaariumis enda osavõtust teada.

Ootame ka regati ajal tehtud fotosid, mida saab igaüks siia galeriisse kõigile näitamiseks ja vaatamiseks üles riputada.

Meenutus soojast suveilmast ja regatist 2023. Kaamera ja droon: Oliver Pant; Režii ja montaaž: Meelis Rein

 

Sügis on märkamatult kätte jõudnud ja karta on, et ka ilmad hakkavad tasapisi jahenema ning varsti tuleb soe pesu kapist välja otsida. Kui kellelgi on kapist puudu Põhjaranniku regati vest, siis seda viga annab parandada. Ja särke on ka veel. Head asjad lähevad seistes aina paremaks ja seega pole lootustki, et hinnad võiksid kuidagimoodi odavamaks minna. Vesti hind 80 eur, alati võib ka rohkem maksta 🙂 Särgid alates 30eur/tk. Pika varrukaga 45 eur/tk.

 

Merel näeme r…sk!

Scroll to Top