fbpx

Tulemused 2021

**** Tulemused 12.06.2021 ***

Regati tulemused
Koljunuki-Viinistu-Eisma-Vergi
Division=ORC I
Sail Boat Skipper TMF Club Type CDL Total Koljunuki-Viinistu Viinistu-Eisma Eisma-Vergi
1 415 DI WEISS Kilusk,Erki 0.9768 KJK Bavaria 35 9.206 3 1 1 1
2 381 CALENA Niit,Jaan 1.0360 KJK Farr 30 8.889 6 2 2 2
Division=ORC II
Sail Boat Skipper TMF Club Type CDL Total Koljunuki-Viinistu Viinistu-Eisma Eisma-Vergi
1 700 HELIN Lokotar,Tõnu 0.9430 Jõelähtme vald Ridas 31 8.310 5 1 1 3
2 661 Sarah-Mee 2 Kilk,Renee 0.8735 7,437 11 4 2 5
3 49 Jorjen II Põdra,Mait 0.8085 5,979 13 5 6 2
4 730 ÖÖSORR Marvet,Peeter 0.8479 KJK Polaris 6.424 14 2 5 7
5 733 BORA Gordin,Vladislav 0.8441 Polaris 6.214 16 6 9 1
6 542 DejaVu Rohtla,Margus 0.9219 8,339 17 9 4 4
7 898 Moonrose Nõgisto,Jaanus 0.8324 Viru-Nigula vald 6,38 19 3 3 13 DNF
8 734 LIZA 1 Otsa,Margus 0.8333 Extra Paulette 6.261 23 10 7 6
9 929 Lea Berenice Ljubtsenko,Boriss 1.0092 Lüganuse vald 8,025 26 8 10 8
10 680 CHRISTLYN Kaaret,Toomas 0.8972 TJK Hanse 325 7.742 28 7 8 13 DNF
11 761 ARGO Storozhenko,Leonid 0.8141 KJK Compis 28 6.180 33 13 DNF 11 9
12 156 Orion Ehala,Erlend 0.6991 4,585 38 13 DNF 12 13 DNF
Division=Matkagrupp
Sail Boat Skipper Club CDL Total Koljunuki-Viinistu Viinistu-Eisma Eisma-Vergi
1 S680 Julia Olev,Sven                    6                      2           2                             2
2 xxxx Manana Ustav,Mati                    7                      3           1                             3
3 209 TUULELIND Liepkalns,Ringo KJK 10.575                   11                      4           6                             1
4 557 Siirius Pormann,Kalle                   13                      5           4                             4
5 7331 Windrose Jõesaar,Andreas                   15                      6           3                             6
6 551 Casperwiek Liis,Ruudo Haljala vald                   19                      8           5                             6
7 255 Lady Jogger ,Raigo 24                      8           8                             8
Division=Vallad
Sail Boat Skipper Club Total Koljunuki-Viinistu Viinistu-Eisma Eisma-Vergi
1 551 Casperwiek Liis,Ruudo Haljala vald                   19                    8                      5           6
2 898 Moonrose Nõgisto,Jaanus Viru-Nigula vald 19 3 3 13 DNF
3 929 Lea Berenice Ljubtsenko,Boriss Lüganuse vald 26 8 10 8
4 700 HELIN Lokotar,Tõnu Jõelähtme vald 29 DNC 13 DNC 13 3

*** Eisma – Vergi tulemused ***

Eisma-Vergi
Division=ORC I
Date: 06/12/20 StartTime: 10:05:00 Distance: 22nm
Pos Sail Boat Skipper TMF Club Type Finish Elapsed Corrected Score CDL
1 415 DI WEISS Kilusk,Erki 0.9768 KJK Bavaria 35 14:14:29 04:09:29 04:03:42 1 9.206
2 381 CALENA Niit,Jaan 1.0360 KJK Farr 30 14:01:55 03:56:55 04:05:27 2 8.889
Division=ORC II
Date: 06/12/20 StartTime: 10:05:00 Distance: 22nm
Pos Order Sail Boat Skipper TMF Club Type Finish Elapsed Corrected Score CDL
1 7 733 BORA Gordin,Vladislav 0.8441 Polaris 14:28:52 04:23:52 03:42:44 1 6.214
2 13 49 Jorjen II Põdra,Mait 0.8085 14:45:11 04:40:11 03:46:32 2 5,98
3 2 700 HELIN Lokotar,Tõnu 0.9430 Jõelähtme vald Ridas 31 14:08:39 04:03:39 03:49:46 3 8.310
4 6 542 DejaVu Rohtla,Margus 0.9219 14:15:55 04:10:55 03:51:19 4 8,34
5 8 661 Sarah-Mee 2 Kilk,Renee 0.8735 14:30:33 04:25:33 03:51:57 5 7,44
6 12 734 LIZA 1 Otsa,Margus 0.8333 Extra Paulette 14:44:55 04:39:55 03:53:15 6 6.261
7 11 730 ÖÖSORR Marvet,Peeter 0.8479 KJK Polaris 14:42:31 04:37:31 03:55:18 7 6.424
8 4 929 Lea Berenice Ljubtsenko,Boriss 1.0092 Lüganuse vald 14:14:08 04:09:08 04:11:26 8 8,03
9 15 761 ARGO Storozhenko,Leonid 0.8141 KJK Compis 28 15:23:55 05:18:55 04:19:38 9 6.180
DNF 14 680 CHRISTLYN Kaaret,Toomas 0.8972 TJK Hanse 325 13 7.742
DNF 20 156 Orion Ehala,Erlend 0.6991 13 4,59
DNF 18 898 Moonrose Nõgisto,Jaanus 0.8324 Viru-Nigula vald 13 6,38
Division=Matkagrupp
Date: 06/12/20 StartTime: 10:10:00 Distance: 22nm
Pos Order Sail Boat Skipper TMF Club Finish Elapsed ETA Viga
1 3 209 TUULELIND Liepkalns,Ringo 0.0000 KJK 14:11:57 04:01:57 04:00:00 -0,81%
2 16 S680 Julia Olev,Sven 0.0000 15:36:57 05:26:57 05:30:00 0,93%
3 10 xxxx Manana Ustav,Mati 0.0000 14:42:01 04:32:01 04:55:00 8,45%
4 9 557 Siirius Pormann,Kalle 0.0000 14:40:08 04:30:08 05:15:00 16,61%
 5-7 19 255 Lady Jogger ,Raigo 0.0000 DNF 05:45
 5-7 21 7331 Windrose Jõesaar,Andreas 0.0000 DNF 05:10
 5-7 17 551 Casperwiek Liis,Ruudo 0.0000 Haljala vald DNF 04:08

**** 12.06.2021 rada ****

Eisma – Vergi
ORC I ca 33NM
Eisma start – vastutuule märk vasakuga – Vaindlo vasakule – RÜA N vasakule – RÜA S vasakule – finiš Vergi sadama eesisel alal

ORC II & matkagrupp ca 22NM
Eisma start – vastutuule märk vasakuga – Snegi S vasakule – Snegi N vasakule – RÜA N vasakule – RÜA S vasakule – finiš Vergi sadama eesisel alal

 

**** Tulemused  11.06.2021 ****

Koljunuki-Viinistu
Division=ORC I
Date: 06/10/20 StartTime: 09:10:00 Distance: 39.0nm
Pos Order Sail Boat Skipper TMF Club Type Finish Elapsed Corrected Score CDL
1 11 415 DI WEISS Kilusk,Erki 0.9768 KJK Bavaria 35 17:47:14 08:37:14 08:25:14 1 9.206
2 9 381 CALENA Niit,Jaan 1.0360 KJK Farr 30 17:40:09 08:30:09 08:48:31 2 8.889
Division=ORC II
Date: 06/10/20 StartTime: 09:15:00 Distance: 31.0nm
Pos Order Sail Boat Skipper TMF Club Type Finish Elapsed Corrected Score CDL
1 1 700 HELIN Lokotar,Tõnu 0.9430 KJK Ridas 31 15:38:42 06:23:42 06:01:50 1 8.310
2 4 730 ÖÖSORR Marvet,Peeter 0.8479 KJK Polaris 17:04:13 07:49:13 06:37:51 2 6.424
3 6 898 Moonrose Nõgisto,Jaanus 0.8324 Viru-Nigula vald 17:32:14 08:17:14 06:53:54 3 6,38
4 5 661 Sarah-Mee 2 Kilk,Renee 0.8735 17:10:14 07:55:14 06:55:07 4 7,44
5 15 49 Jorjen II Põdra,Mait 0.8085 17:50:14 08:35:14 06:56:34 5 5,98
6 12 733 BORA Gordin,Vladislav 0.8441 Polaris 17:47:39 08:32:39 07:12:44 6 6.214
7 10 680 CHRISTLYN Kaaret,Toomas 0.8972 TJK Hanse 325 17:44:02 08:29:02 07:36:42 7 7.742
8 3 929 Lea Berenice Ljubtsenko,Boriss 1.0092 Lüganuse vald 16:57:12 07:42:12 07:46:27 8 8,03
9 13 542 DejaVu Rohtla,Margus 0.9219 17:53:18 08:38:18 07:57:49 9 8,34
10 18 734 LIZA 1 Otsa,Margus 0.8333 Extra Paulette 19:26:57 10:11:57 08:29:56 10 6.261
11 19 156 Orion Ehala,Erlend 0.6991 DNF 13 4,59
12 20 761 ARGO Storozhenko,Leonid 0.8141 KJK Compis 28 DNF 13 6.180
Division=Matkagrupp
Date: 06/10/20 StartTime: 09:20:00 Distance: 31.0nm
Pos Order Sail Boat Skipper TMF Club Finish Elapsed Corrected ETA viga
1 14 7331 Windrose Jõesaar,Andreas 0.0000 17:56:10 08:36:10 00:00:00 08:30 -1%
2 17 S680 Julia Olev,Sven 0.0000 19:03:35 09:43:35 00:00:00 09:30 -2%
3 16 xxxx Manana Ustav,Mati 0.0000 17:14:09 07:54:09 00:00:00 08:12 4%
4 2 209 TUULELIND Liepkalns,Ringo 1.0499 KJK 15:54:49 06:34:49 00:00:00 07:45:00 18%
5 8 557 Siirius Pormann,Kalle 0.0000 17:39:21 08:19:21 00:00:00 10:30 26%
6 7 551 Casperwiek Liis,Ruudo 0.0000 Haljala vald 17:33:24 08:13:24 00:00:00 11:00 34% 0

****

10.06.2021 Koljunuki – Viinistu

I grupp ORC I 16,500 >= CDL > 8,41

rada start Koljunuki sadama ees – Keri paremale – Soolamadal Põhja tooder paremale – finiš Viinistu sadama ees oleval alal ca 40NM

II grupp ORC II 8,41 >= CDL
Matkagrupp

rada start Koljunuki – finiš Viinistu ca 32NM

****

 

P6hjaRannikNOR-2021

P6hjarannikSI-2021